Προκήρυξη για την πλήρωση μίας (1) θέσης ειδικευμένου ιατρού του κλάδου Ε.Σ.Υ., επί θητεία, στην ειδικότητα της Παιδιατρικής και στο βαθμό Επιμελητή Β΄, για το Γενικό Νοσοκομείο Αιτωλοακαρνανίας, Νοσηλευτική Μονάδα Αγρινίου
![Αναφορά εκπροσώπων Π.Ι.Σ. από συνεδριάσεις της CEOM, Ρώμη, Μάιος 2024](https://pis.gr/wp-content/uploads/2024/06/CEOM2-1080x675.jpg)
Προκήρυξη για την πλήρωση μίας (1) θέσης ειδικευμένου ιατρού του κλάδου Ε.Σ.Υ., επί θητεία, στην ειδικότητα της Παιδιατρικής και στο βαθμό Επιμελητή Β΄, για το Γενικό Νοσοκομείο Αιτωλοακαρνανίας, Νοσηλευτική Μονάδα Αγρινίου